Uchodźcy w Europie czyli Hidżra-Wielka Emigracja

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Wszyscy ostatnio przeżywamy obawy w sprawie uchodźców zalewających Europę dlatego na początek objaśnię czym jest Hidżra.
Słowo Hidżra (هِجْرَة) pochodzi z języka arabskiego i oznacza wywędrowanie,w islamie tym określenie opisuję się ucieczkę Mahomeda i wyznawców islamu do Jatrib dzisiejszej Medyny.

A teraz zapytam Was czy według Was nie mamy teraz do czynienia z taką emigracją? Mającą na celu zajęcie terenów państw Europy?Czy to nie jest cel islamu by nas wytłuc co do jednego niewiernego psa w imieniu Allaha?Takie myśli ma cały czas bo ja cholernie się tej całej sytuacji boję,cholernie mocno wyczuwam spisek w ustawach poprzedzających tę całą falę uchodźców.

Nie jestem rasistką staram się wykrzesać z siebie tyle tolerancji ile się da,staram się myśleć o wszystkim z obu perspektyw.Myśląc z perspektywy „ja uchodźca” nie widzę siebie gardzącej jedzeniem,wyrzucającej wodę na tory,obrzucającej gównem innych z postawą agresywną.Ludzie tak zachowujący się nie wydają się być ludźmi w potrzebie.Człowiek w potrzebie nie gardzi pomocą.

Moja tolerancja kończy się tak gdzie zaczyna się krzywdzenie innych.

Od dawna powtarzam,że religia to zło.Nic na świecie nie prowokuje ludzi do zła w imię wyższych wartości niż wiara w panaboga tego czy innego.Krzywdzenie innych w świetle religii to zło w najczystszej znanej mi postaci,dlaczego? Jest to zło tłumaczone,zło które oprawca stara nam się przedstawić jako dobro,bo w końcu za sprawą jego razów jesteśmy bliżej nawrócenia się na prawdziwą drogę ku prawdy,ku Allaha (katolicy też mają za uszami,pamiętamy czym były wyprawy krzyżowe prawda?).

Ludzie ZA przyjęciem uchodźców podają na przykład sytuację z naszej historii kiedy to My Polacy byliśmy uchodźcami,których przyjął Iran.Zawsze kiedy słyszę ten przykład krew mnie zalewa i zastanawiam się czy osoba mówiąca przypadkiem nie dostała kokosem.Ponieważ My byliśmy prawdziwymi uchodźcami,na 1 mężczyznę przypadały 3 kobiety i dzieci.Zdrowi,silni i młodzi mężczyźni zostawali walczyć a nie jechali gwałcić irańskie kobiety,my byliśmy GOŚĆMI w tym obcym kraju,nie mieliśmy żądań i roszczeń do tych,którzy podali nam rękę,co więcej myśmy za tę pomoc zapłacili a czy ci tak zwani uchodźcy płacić będą?Łódki z uchodźcami pełne są mężczyzn,mężczyzn którzy zgolili brody,wmieszali się w tłum i jadą Nas zabijać ponieważ są bojownikami ISIS!To salaficcy terroryści!

Moja tolerancja i empatia skończyły się wraz falą uchodźców roszczących sobie prawa do gwałcenia kobiet europy za noszenie dekoltów,wraz z gardzeniem wodą i jedzeniem przez ludzi rzekomo oczekujących takiej pomocy,wraz z logicznym myśleniem nad zaistniałą sytuacją.

Nie obrażam,nie poniżam ja po prostu jestem przeciw przyjęciu jakiejkolwiek liczby uchodźców!

Tasia

Print Friendly
The following two tabs change content below.
3 comments on “Uchodźcy w Europie czyli Hidżra-Wielka Emigracja
 1. Witam
  Powiem Ci, że temat już mnie wypalił a ignorancja ludzka skopała mi dupę i teraz tylko grzecznie patrzę na rozwój sytuacji w durnej Europie co to myśli, że wszystko ma pod kontrolą. Mam już dość tłumaczenia się, że jestem tolerancyjna i nie są mi obojętne ludzkie krzywdy. Mam już serdecznie tego dosyć i jestem wstanie powiedzieć wyraźnie podając własne nazwisko i imię , że NIE TOLERUJE ISLAMU. Nie chce tych ludzi w sowim świecie , nie ufam im i ich religii, nie podoba mi się ich kultura i tradycja, nie podoba mi się pozycja kobiety w ich świecie i religii. Urodzili się w swoim kraju i tam jest ich dom , niech go bronią a my możemy im ewentualnie pomóc ale niech się do nas nie wprowadzają jak do siebie. Jestem anty religijna i mam gdzieś jakąkolwiek religię tą też ale ta religia to jakieś zło , którego latami nie można zabić, które się rozprzestrzenia.
  Mam już serdecznie tego dość i mam w dupie, że ktoś powie o mnie to czy siamto. Jeżeli ludzie nie widzą problemu w zaistniałej sytuacji, to mam ich ocenę co do moje osoby gdzieś……….Bogaci na stołkach podejmują decyzję ale cierpieć będą zwykli obywatele europy, bo gdyby przyszło co do czego to bogaci wsiądą do samolotu i spierdolą, a nas tu będą rozliczać z religii …..czuje się jak przyszła potencjalna wyznawczyni islamu …..ha ha ha ha

  • Mam podobnie,temat podzielił ludzi,sumie wiele tematów nas ostatnio dzieli na dwie strony walczące ale ze wszystkich wcześniejszych ten jest dla mnie kompletnie nie zrozumiały.Nie rozumiem jak można po podaniu sensownych,logicznych powodów albo zwyczajnie żyjąc jak my w Polsce,ledwo wiążąc koniec z końcem,być nadal za tym by przyjąć taki ogrom ludzi i to ludzi potencjalnie zagrażających nam życiem w naszym własnym domu!Apogeum absurdu.Boje się tego co będzie dalej.
   Tasia

 2. A ja myślę dokładnie tak samo jak Wy. Mam gdzieś co o mnie myślą, jestem przeciwko przyjmowaniu tych „uchodźców”, nie toleruję islamu ani tej dziczy. Podpisywałam niejedną petycję, ale nasz rząd i tak jak widać ma nas w … . :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×