Ktos obcy posiadł moje ciało

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Ile razy tak macie,że myśli was przytłaczają, że ich natłok sprawia,iż chcesz się zaszyć, zniknąć, dać upust złości,która cię pożera. Nic się nie liczy toczysz awantury, a potem topisz je w morzu wylanych łez, pusty w środku,  gotowy do ucieczki z więzienia,który z twojego życia zrobili wszyscy z oczekiwań wobec ciebie, oni wiedzą lepiej jaki masz być, tłuczono ci to do głowy od wielu lat, odpowiedzialny, dający przykład, grzeczny, ułożony.

Składasz się z oczekiwań, wymagań, nadzieji, twoje „ja” zagłuszyła chęc dogodzenia wszystkim w koło, czujesz się jak obserwator własnego życia. Pasażer na gapę w swoim własnym ciele, gdy zaczynasz wszczynać bunt, nikt nie pojmuje czemu to robisz. Przecież twoje życie według innych jest tak idealne, a ty się dusisz, pętla coraz ciaśniej otacza twoją szyję.

Czujesz się jak jedna z żon z Stepford zaprogramowana na dawanie, zadowalanie wszystkich w koło. Tak ci nakazano, tak wypada.

Ale czy ty naprawdę tego właśnie pragniesz od życia? Bycia autsaiderem samego siebie, pozwolić by kto inny posiadł twoje ciało?

Czemu inni mają prawo ingerować w nasze decyzje, kto daj prawo wymagać i miec oczekiwania. Każdy ma tylko jeden czas aby przejść przez życie po swojemu, dlacze wiąc tak wiele w nas nie jest nasze? Oczekiwania ciążą nam jak betonowe buty, ciągna na dno swojej bytności jako jednostki.

Chcieć znaczy móc? a może chcieć znaczy nie słuchać? Przestać zastanawiać nad tym co inni pomyślą, powiedzą.

Twój czas przeżyj tak jak tego pragniesz nie zważaj na pragnienia innych. Zawsze przecież znajdzie się ktoś nie zadowolony, ale czy to naprawdę musisz być ty?

Mam 29 lat i nadal czuję,że to inni wzięli mój los w swoje ręce, a każdy mój bunt odbierany jest jako fochy i fanaberie. Życie w złotej klatce nie jest dla mnie, choć złota to nadal klatka.

Jaga

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.
2 comments on “Ktos obcy posiadł moje ciało
    • Czasem dobrze wyrzucić z siebie takie uczucia, niż dusić w sobie to wszystko co negatywne. Przez to człowiek staje się zgorzknialy i nie zadowolony z życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×