Emigracja do Twojego miejsca na ziemi

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Czasem zastanawiam się jak to jest,że wyjeżdżając na zwykłą wycieczkę, nagle znajdujesz się w miejscu jak z dalekiego snu. Bo przecież byłaś już tu wcześniej, czujesz się jak ryba w wodzie, każdy zakamarek jest ci bliski i znany. Muzyka która płynie z za rogu, jest inspirujaca, czujesz się błogo.


To twoje miejsce na ziemi, wiesz to i czujesz to głęboko w duszy, to tu powinnaś żyć, krzyczy twoje serce.
Co z tym zrobić, przecież wszystko co masz jest tam, w kraju twego urodzenia, na karku czujesz dreszczyk podniecenia,a gdyby tak zostać, zacząć od nowa właśnie tu?


Tu wszystko wydaje się prostsze, ludzie milsi, a świat bardziej kolorowy. Ich obcy język jest melodią,który muska twe uszy, sprawia,iż twoje ciało wibruje od nadmiaru doznań. Życie staje się prostsze od nadmiaru wrażeń. Ale czy jesteś gotowa podjąć wyzwanie? Rzucić wszystko i spełnić się w mieście ze snu, wieczne miasto zakochanych wzywa.

Rozsądek bierze górę nad sercem, choć ten świat jest odzwierciedleniem twojej duszy i serca, pakujesz walizki i wracasz do kraju spowitego w szarość, kiedyś jeszcze tam wrócisz i znów poczujesz się szczęśliwa, puki co musisz znaleźć swoje spełnienie w krainie swoich przodków. Ważne,że już wiesz że i znalazłaś swoją oazę, swoje małe miejsce na ziemi.

 

Jaga

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×