Nie tylko Przyjaciele?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

images (2)Na gorąco prosto z mojej kanapy, tuż po przeczytaniu książki Anderson Evangeline – More Than Friends czyli „Więcej niż przyjaciele” mogę stwierdzić tylko,że to chyba jedna z najbardziej erotycznych książek jakie miałam okazję przeczytać, 80 stron ale czytasz jednym tchem.

Książka zaczyna się ostro i nie mniej ostro się kończy.Szalona szefowa, aukcja w klubie dla Sado-maso, Wulgarne sceny rżnięcia na scenie przed kilkusetnym tłumem napalonych mężczyzn. Kobiet traktowanie jak mięso, wulgarnie nazywane „klaczami” którym trzeba wymierzyć karę. Na ratunek drobnej Emily rusza jej wieloletni przyjaciel Zachary. Tuż przed tym zanim trafia na aukcje, nakrywa swojego narzeczonego jak rżnie żonę szefa w jej łóżku .

Aby móc opuścić aukcje jej przyjaciel po wylicytowaniu jej za kwotę 13 tysięcy, musi wymierzyć jej dwie kary.

Pierwsza to wymierzenie jej kary cielesnej przy użyciu pejczy, szpicruty lub innych narzędzi, a gdy już to zrobi musi przejść do drugiej części mianowicie wyruchać ją na scenie przy całej tej rozochoconej publiczności, jako przyjaciele muszą sobie zaufać.

Zachary nie wiedząc  o fantazjach Emily,która w takcie gdy on wymierza jej klapsy podnieca się  do granic możliwości,a gdy już jest na niego nadziewana przechodzi jeden z niewielu swoich orgazmów.

Nie będę się rozpisywać oceńcie sami, oto fragment :)

fragment1 fragment2 fragment3

 

Przepraszam za jakość mam nadzieję,że jakoś sobie poradzicie, w razie zainteresowań poproście w komentarzu a wyśle wam pdf

 

Jaga

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×