Matka polka sensualna

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

images (1)To że Polki są cenione jako żony to wiedzą wszyscy, ale pytanie czy nie idziemy w stereotypy?

Idealna matka, czuła i oddana żona, piastunka domowego ogniska, ehhh.

Czy tylko tym jesteśmy?

Matka staje się bardzie wrażliwa, nie tylko na własne dziecko ale także na otaczający nas świat, a zwłaszcza na doznania ze swojej łóżkowej enklawy.

Czeka na bardziej wysublimowanie doznania, byle jak i byle gdzie to nie dla niej. Choć Polki słyną z rodzinności, coraz częściej pragną wyjść z cienia „Matki Polski” i stać się Boginią sensualności, sprawić aby każdy czuł,że ona jako kobieta jest silna, niezależna i gotowa do działania. To ona chce dyktować warunki, spełniać się zawodowo. Być atrakcyjna sama dla siebie.

Jakiś czas temu rozmawiając z koleżanką przez telefon słyszałam jak po złośliwym komentarzu jej męża co do naszych częstych rozmów i ekscytowaniu się jakąś pierdołą odpowiedziała kąśliwie

„Przecież już dawno ci powiedziałam,że ty do orgazmu nie jesteś mi potrzebny, kup mi wibrator, Teraz X ma przyjechać z Anglii to jej powiedz żeby kupiła tam są tańsze”

Śmiałam się do rozpuku, ale teraz to zdanie nabrało nowego znaczenia. Jako matki oddajemy się swojemu dziecku w całości zapominamy o sobie, jako żony dbamy o dom i męża co by miał co zjeść i co na siebie włożyć. A jako kobiety?

No właśnie jako kobiety znikamy, stajemy się częścią rodziny, a jako jednostka gubimy to za czym tęsknimy w skryciu. Za niezależnością, chwilą dla siebie, aby przez jakiś czas być egoistką.

Dopieszczenie samej siebie, prowadzi do samo zadowolenia, no bo co innego robimy gdy jest nam źle? Zakupy, nowa fryzura, makijaż, paznokcie, wszystko to sprawia,że czujemy się lepiej, na chwilę.

Więc czujmy się piękne same dla siebie, sprawiajmy sobie przyjemności, nie zapominajmy o sobie w ferworze obowiązków.  Bo najgorsze co możemy zrobić to zapomnieć,że oprócz „matki polki” w lustrze nadal jest kobieta, której potrzeba odrobiny egoizmu.

Kiedy my czujemy się ze sobą dobrze to i świat jest inny, mąż bardziej oddany, dziecko bardziej słuchane.

Matka polka sensualna? Tak to jak najbardziej możliwe, aby świat odbierał nas na wielu płaszczyznach, możemy być kusicielkami w sypialni, mistrzami w kuchni, idealna pracownicą, wspaniałą i kochającą matką. To tylko od nas zależy jak będzie wyglądać nasz świat, jesteśmy kowalem własnego losu.

Więc jeśli oczekujesz zmian w życiu, zacznij je od siebie. Jeśli chcesz by partner coś zrobił powiedz mu to. Wszystko zależy od ciebie, to ty musisz wiedzieć co chcesz i jak chcesz to osiągnąć.

Odbieraj świat wszystkimi zmysłami, wchłaniaj zapach nieznanego, poczuj smak zwycięstwa nad własnymi słabościami, obserwuj swój rozwój, słuchaj muzyki która jest w tobie, dotykiem spraw by cały twój świat chciał więcej twych pieszczot nawet tych najdrobniejszych.

To jak nas postrzegają inni jest odbiciem tego co same o sobie myślimy, jeśli czujesz się pewna siebie, seksi tak właśnie będziesz postrzegana. Sama dla siebie stań się boginią seksu, a wtedy i inni będą cię tak postrzegać.

Nic nie podkręci bardziej faceta jak seksowna bielizna, pas do pończoch, pończochy i mega wysokie szpilki. Utrzymaj kontrolę nad sobą a będziesz mogła panować nad swoim światem. Niech inni pożądają tego co w sobie nosisz, niech wzdychają i patrzą. Tylko od ciebie zależy czy będą mogli tego dotknąć.

Pewność siebie to broń Polek o której wiele z nas zapomniało, więc śmiało wyciągnijmy owo oręże i pokażmy światu,że Polka jest zmysłowa i pewna siebie.

Matka Polka sensualna…. Tak to jestem ja :)

Jaga

Print Friendly
The following two tabs change content below.
3 comments on “Matka polka sensualna
  1. Kobiecość niejedno ma imię.
    Matki, kochanki, żony, opiekunki, przyjaciółki, spowiednika, anioła, grzesznicy.
    Grunt by nie zachłysnąć się jedną rolą, zapominając o innych…

  2. Przez wiele lat miałam z tym problem, usilnie próbowałam prześcignąć Perfekcyjną Panią Domu i prawie padłam na twarz. Zapomniałam totalnie o swojej roli w swoim życiu. Choć dopiero uczę się swojej kobiecości, to stając się egoistką (na tyle ile mogę) wreszcie poczułam wolność!!!
    Świetna dawka motywacji :-)

    • Bo przedewszystkim mimo wszystkich ról które mamy, musimy pamiętać że istniejemy jako jednostka. Kiedy gubimy balans między nimi cierpią na tym wszyscy, dlatego odrobina egoizmu jest ok, pod warunkiem że nie zacznie dominacji :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×