Magia Małego Ekranu Czyli „Sekretny dziennik Call Girl”

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Jakiś rok temu natrafiłam na tytułowy sekretny dzienik, zaciekawiona tytułem włączyłam pilotarzowy odcinek ku mojemu zaskoczeniu był na tyle interesujący że w ciągu miesiąca obejrzałam 4 sezony niecierpliwie czekając na każdy nowy odcinek, który pochłaniałam w całości wyłanczająć się na całe 20 parę minut.

Serial oparty jest na popularnym blogu anonimowej prostytutki znanej tylko jako Belle de Jour, która po wygraniu plebiscytu brytyjskiej gazety The Guardian na blog roku zdołała wydać dwie książki wydane w Wielkiej Brytanii i USA.

źrudło: wikipedia.pl

Segial zaczynają słowa:

„Kocham Londyn i jego anonimowość… Musicie wiedzieć że jestem dziwką”

Hanna czyli Bell jest ekskluzywną prostytutką pracującą w jednej z najlepszych agencji w Londynie. Jej klienci są zadbani a każdy znich ma swoje bardzo indywidualne wymagania. Serial łąćzny życie Bell oraz Hanny jej problemy miłosne, chęć ukrycia przed przyjaciółmi czym tak naprawdę się zajmuje. Hanna nie spełniona pisarka i Bella emanująca seksem bogini.

Rozszczep osobowości, kobieta która z własnego wyboru podejmuje się najstarszej profesji świata czerpiąc z tego nie małą satysfakcje. Cała oprawa serialu jak dlamnie tak realistyczna że po pierwszysm odcinku pragnie się wiecej, wciąga jak tornado, sprawia że na zawód prostytutki zaczynasz parzeć z zupełnie innej perspektywy.

Rola Bambi tez jest ciekawa młoda dziewczyna stawiająca pierwsze kroki jako ekskluzywna prostytutka co rusz pakuje się w kolejne problemy, z których musi wyciągać ją Bella jako jej opiekun.

Losy Belli/Hanny są tak zagmatwane, pokręcone i zawikłe że czasem ciężko oddzielić życie tytułowej call girl od prywatnej Hanny.

W serialu poruszone są rużnego rodzaju fetysze seksualne, przebieranki, BDMS ( wąskie grono prostytutek zajmuje się tylko takimi panami którzy pragną być uległymi) rola mamy dla małego dziecka, seks w kwadracie, uzależnienie od seksu w miejscach publicznych. A do tego naratorskie opisy każdego ruchu Belli.

Jest także motyw gwałtu,śmierci, zdrady, zawiedzionych uczuć. Innymi słowy wszystko co serial mieć powinien.

Jak dla mnie jest poprostu perełka wśrud wielu seriali.

Poniżej Link do strony gdzie znadziecie 4 sezony owego serialu:


http://zalukaj.tv/sezon-serialu/sekretny_dziennik_call_girl,230/

Jaga

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×