Teoria Wielkiego Spisku vol.2 Iluminaci

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

pieczc499c48721Kilka dni temu w telewizji mogliśmy podziwiać Larę Croft w kasowym filmie „Tomb Rider”,ciekawa jestem ilu z Was zwróciło uwagę na przewijające się tam aż do porzygu motywy illuminatów?Być może nie wiecie nawet kim są owi illuminaci,być może wiecie ale nie wierzycie w ich istnienie.Ja postaram się ich Wam przybliżyć nieznacznie a tych,którzy wolą mieć oczy nadal zaślepione proszę o odpuszczenie sobie lektury tego tekstu.

Tak więc najprościej ujmując illuminaci to 13 najbogatszych rodzin,które sterują tym światem.W skład tych rodów wchodzą :
1. Astor
2. Bundy
3. Collins
4. DuPont
5. Freeman
6. Kennedy
7. Li
8. Onasiss
9. Reynolds
10. Rockefeller
11. Rotschild
12. Russell
13. Van Duyn

Tu znajdziecie dokładne opisy i powiązania owych rodów,tekst jest wyczerpujący i ciekawy.

 


http://www.paranormalne.pl/topic/36545-kim-sa-czlonkowie-13-rodow-illuminati/

Iluminaci odrzucają jedność z Bogiem i zamierzają zniszczyć wszystkie religie, społeczeństwa i znieść prawo własności, a następnie stworzyć międzynarodowy totalitarny rząd.

Opanowali cały przemysł rozrywkowy i jeśli choć troszkę za poznacie się z tematem,poznacie ich symbole będzie Wam łatwiej dostrzec to o czym piszę.Illuminaci czyli Oświeceni ci,którzy czczą diabła,chcą zaprowadzić NWO (New World Order-Nowy Porządek Świata) podpisujący z Nimi  pakt,mają dziwki,hajs i fejm.Nie mają już własnego zdania,robią co im nakazano.Są maskotkami w ich rękach.

Moją trójcą kobiecą jest Rihanna, Katy Perry, Lady Gaga.Oglądając teledyski każdej z nich,dostrzegam satanistyczne symbole jasny przekaz.Oto wybrane teledyski powyższych gwiazdeczek wraz z zawartymi w nich symbolami.

źródło: youtube

„Zakon Iluminatów to twór na pierwszy rzut oka baśniowy. Tajne stowarzyszenie, które już od kilku wieków podstępnie walczy z Kościołem; do tej legendy nawiązał m.in. Dan Brown w „Aniołach i demonach”.

Historycznie rzecz biorąc, pierwsza wzmianka o iluminatach sięga XVIII wieku, kiedy to powstała organizacja Iluminaci Bawarscy, która stawiała sobie za cel szerzenie idei oświeceniowych i – w rzeczy samej – powstrzymywanie działalności jezuitów. Iluminaci Bawarscy uznawani są za prototyp współczesnej masonerii.

Później historia zaczyna rozjeżdżać się z baśnią. Zdaniem wtajemniczonych, iluminaci, już nie tylko bawarscy, wciąż działają, mają wielkie wpływy w światowej polityce, mediach i – ma się rozumieć – show-biznesie. O co im chodzi?

Tutaj baśń o iluminatach zbiega się z teorią Nowego Światowego Porządku. Chodzi generalnie o wielki, światowy totalitaryzm: inwigilację, wszczepianie czipów pod skórę, więzienie ludzi w miastach-molochach (za Wikipedią). Narzędziami prowadzącymi do tak daleko posuniętego zniewolenia są m.in. karty płatnicze i wszechobecny monitoring.

Inne wytłumaczenie działalności iluminatów jest znacznie prostsze:

„oni po prostu walczą z Bogiem, a wszystkie wytwarzane przez nich produkty, w tym piosenki i teledyski, mają zwrócić ludzkość ku Lucyferowi.

źródło:http://muzyka.interia.pl/pop/news/szokujace-fakty-gwiazdy-pop-czcza-diabla-i-chca-zawladnac,1822865,50

Pomiędzy pomniejszymi gwiazdkami jest też jak dla mnie para,diabelska para,której muzyka,odzież,wywiady,każdy ruch i słowo wskazuje na to iż oboje czczą diabła.Są to Jay -Z oraz jego urodziwa i nadobna małżonka Beyonce albo jak kto woli Sasha Fierce bo tak od jakiegoś czasu zwie się jej demoniczne alter ego.Przejrzyjcie ich zdjęcia a zobaczycie sami ,na własne oczy co mam na myśli.

Możecie wierzyć lub nie w istnienie Zakonu Illuminatów jednak nie możecie zaprzeczyć istnieniu tych 13WAŻNYCH I WPŁYWOWYCH rodzin oraz ich wzajemnych powiązań.Po głębszym namyśle spostrzeżecie się iż większość gwiazd pokazuje te same symbole,że zawarte są one w filmach jak wyżej wymieniony „Tomb Rider’ oraz w bajkach. Zrozumiecie co miał na myśli  Michale Jackson kiedy mówił,że „ONI” chcą jego śmierci,zauważycie istotne szczegóły,szczegóły,które pozwolą Wam być świadomymi co się dzieje na naszych oczach.

Jako uzupełnienie tekstu bajka,bajka wrzucona w otchłań sieci przez Illuminatów a tłumaczona przez KOZŁA.Zapytacie czemu mieli by to wrzucać informując nas tym samym jakie mają plany względem świata? A no po to by pokazać Nam maluczkim swoją wyższość,pokazać Nam iż nic,naprawdę nic nie jesteśmy w stanie zrobić by ich powstrzymać. I tym jakże wesołym akcentem zakończę mój wywód:Tasia………………wierząca w Illuminatów Masonów i Reptilianów :)

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×