Teoria Wielkiego Spisku vol.1 Masoni

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Od zawsze pociągało mnie wszystko co mrocz, empiryczne, nie wyjaśnione tajemnicze i zakazane. Magia, czary, wszystko co w jakikolwiek choć najmniejszy sposób zaburza teologie którą wpaja nam kościół.  Dlatego tak ciekawym tematem wydaja mi się Masoni i Iluminaci. Choć wiadomo o nich nie wiele, wśród znanych osobowości jest ich coraz więcej, a ich doktryny docierają do coraz szerszej grupy ludzi. Wszystkie rewolucje wywołane w ostatnich wiekach były tworem masońskiej rebelii. Na YouTubie roi się od filmików pokazujących, gesty i symbolikę Masonów i Iluminatów, sam Hitler był zafascynowany tym zgrupowaniem a mundury nazistów pełne były symboliki Masonów. Cześć osób uważa Masonów jako wyznawców Antychrysta, niejeden z członków masońskich lóż twierdzi że zaprzedał dusze diabłu w zamian za sukces życiowy.

Masoni czyli Wolnomularstwoimages

Wiadomo nie od dziś,że Masoni żądzą naszym światem od wielu wieków, do najsłynniejszych z nich należą miedzy innymi: Mozart, Goethe, Stalin, Hitler, czy uwielbiany Wolt Disney.To nurt który ponad wszystko uważa wiedzę matematyczna która ma sprawować pieczę nad naszym życiem.

Błędne jest uznawanie ich jako religii, bliżej im do Humanistów. Legenda o ich powstaniu twierdzi iż ruch masoński istniał jeszcze przed wielkim potopem , a król wierzy Babel był masonem i to on jako pierwszy wprowadził prawa i obowiązki. Masoni to bardzo tajemnicze ugrupowanie na całym świecie istnieje ponad 20 tyś. różnych ugrupowań w których jest 1,5 mln członków.

Teorii spiskowych jest wiele sama osoba Hitlera wiele wnosi w ich działania. Często ich działania łączone są też w działania Iluminatów, łączono ich też z wyznawaniem szatana, co jednak, gdy zapoznamy się z faktami może odnosić się również do Jezusa, Buddy czy Mahometa.

Ich „bibliom” jest „Zaczarowany flet” Mozarta a hymn został napisany przez Carducciego.

Wyznają oni zasadę wolności i dobrych obyczajów. Ich symbolami jest cyrkiel i fartuch, przewijają się ona w ich strojach galowych, dodatkowym atrybutem są białe rękawiczki, symbol czystości. Każdy z loży jest sobie bratem, przyświeca im jeden cel wspólny dla wszystkich loży masońskich. W jednym ze źródeł czytamy że :

 

Mason to człowiek ceniący dyskrecję a słowo honoru ma dla niego równą moc, co umowa cywilnoprawna. Jest to człowiek pomocny, gotowy wspomóc w potrzebie, choć się wyróżnia, nie jest pyszałkowaty. Filantropia dla masona nie może mieć wymiaru samo reklamy.

Wolnomularze spekulatywni kontynuują po swych operatywnych poprzednikach dzieło wspaniałych budowli, przy czym o ile operatywni masoni budowali katedry, spekulatywni (albo nowożytni) – budują świątynię ludzkości – po pierwsze, znosząc lub łagodząc podziały międzyludzkie, czyli to, co świątynię ludzkości profanuje i rozsadza, po drugie zaś, cementując jej doskonałość kultem rozumnej etyki oraz stałej pracy nad sobą.

Głównymi wrogami masona są: ignorancja, fanatyzm, próżność i próżnowanie, lenistwo, kłótliwość, nierzetelność oraz niesłowność. Prawidłowo rozwijające się bractwo wolnomularskie nie toleruje tych przywar w swoim gronie i wyrodnych braci, którzy zbyt ciężko lub permanentnie przekraczają te normy – usuwa ze swoich szeregów. W masonerii nie istnieje spowiedź z masońskich grzechów, więc każdy brat bierze pełną odpowiedzialność za swoje czyny tak w życiu zakonnym, jak i profańskim.

Każdy mason regularnie spotyka się z braćmi na pracach lożowych, na których w ceremonialnej formie ciosa swój kamień, doskonaląc siebie i braci. W trakcie prac lożowych masoni występują w eleganckich strojach, które są uzupełnione specjalnym ubiorem masońskim w skład, którego wchodzi przynajmniej fartuch (symbol pracy) oraz białe rękawice (symbol niewinności i czystych intencji). Bywa, że strój masoński jest dużo bogatszy, zwłaszcza w odniesieniu do masonów z dużym stażem i dostojników lożowych.

źródło: wolnomularstwo.pl

 

Obecnie wielu artystów, polityków należy do lóż masońskich. Rodzina Królewska Wielkiej Brytanii jest często łączona z ich działaniami, gdyż kuzyn Karola- Filip był ich członkiem, co prawda, co do reszty rodziny niema takich informacji, ale nigdy tez temu nie zaprzeczono.

W obecnych czasach do masonów możemy zaliczyć:

- George Bush    images (1)

- Barack Obamapobrane

- Jassie J      jessie5

- Beyonse     bey666

Nie będę wszystkich wymieniać bo lista jest długa, zresztą o księżniczce iluminatów przeczytacie w 2 części.

Mówione jest że zamach na Kaczyńskiego był sprawką masonów, którzy usunęli z piedestału władzy osobę im nie przychylną. Śmierć Michaela Jacksona to też nie był przypadek,mówią,że to jedna z pierwszych ofiar za lepsze jutro. Cała zmiana miła zacząć się od wybuchy dwóch wierz. A masoni i Watykan dążą do stworzenia jednej dominującej religii, stąd przypuszczenia, że część papieży w tym też Jan Paweł II należeli do loży masońskiej. Benedykt XVI tez był uważany za masona, ale gdy głębiej się nad tym zastanowić w 1979 roku był przeciwny zniesieniu eskalacji dotyczącej przynależności katolików do lóż masońskich.

A teraz trochę o symbolach masonów:

Najbardziej znanym symbolem jest Banknot jedno dolarowy

one_dollarUS

mason1po0

 

Motyw oka, czyli nowego początku, piramida egipska gdyż niektórzy wierzą,że właśnie  stamtąd wywodzi się kultura masońska.  Napisy Które po polsku znaczą ” Nowy prządek świata” oraz Rzymska cyfra MOCCLXXVI która oznacza rok 1776 który uważa się za rok odrodzenia masonerii w nowym świecie.

Symbolika „666″

Franciszek-Msza.com_.pl_

Dla okultystów znak OK przybiera negatywne znaczenie. Najpierw mamy okrąg, oznaczające bóstwo słońca i masońskie nigdy nie kończące się poszukiwanie większej ilości światła. Dla masonerii okrąg oznacza kobiece genitalia albo joni.

W filozofii Iluminatów znak OK staje się znakiem wprowadzającym zgodę na boskiego króla, ich przychodzącego księcia światła, którego chrześcijanie znają jako antychrysta. Dla nich to znaczy: „On aprobuje nasze przedsięwzięcia”. Znaczenie to jest prawie równoznaczne z odwróconymi łacińskimi słowami na szczycie wszystko widzącego oka Ozyrysa na naszym w USA jednodolarowym banknocie – Annuit Coeptis (Texe Marrs, Codex Magica)

Wielka-Pieczęć-USA

No dobrze, przejdźmy teraz do innych okultystycznych liczb:
WIELKA PIECZĘĆ USA

666 – 23 = 643 = 6+4+3 = nieszczęśliwa 13
– 13 wielkich rodów iluminatów
Na wielkiej pieczęci USA na awersie mamy:
– łaciński napis w dziobie orła „E Pluribus Unum” – „z wielu jedno”– 13 liter
– nad głową orła widnieje aureola z 13 gwiazd uformowanych na kształt gwiazdy Dawida, która z kolei symbolizuje liczbę 666 – 6 linii, 6 trójkątów, 6 wierzchołków
– orła który ma w lewym szponie 13 strzał a w prawym gałązkę oliwną z 13 liśćmi i z 13 owocami
– kolorystyka wielkiej pieczęci to 7 pasów białych i 6 czerwonych = 13 pasów
– orzeł ma na skrzydłach 66 piór
Na wielkiej pieczęci USA na Rewersie mamy:
– napis – Annuit Coeptis – „on zaaprobował nasze plany” – 13 liter
– piramidę, która składa się z 13 kondygnacji
Wyjaśnienie liczby 66 i liczby piór na wielkiej pieczęci USA na skrzydłach orła, liczba 66= NV+HAD. Jest to mistyczna liczba Wielkiego Dzieła (1 – 11). Jest to liczba angielskiego słowa „US” (Nas; patrz AL I. 40 i 60). Liczba „WILL” (Woli; Vav-Lamed-Lamed), a ponadto „SU”, Głos Orła (=Horus). 66=HOOR (Horus), jeśli przypiszemy literom Atuty Tarota (H=Atu 17 + O=Atu 15 + O=Atu 15 + R=Atu 19 = 66). 66=ALLH (Allah).
– Na pieczęci wokoło gwiazd mamy 12 głównych promieni światła – te pogrubione
Wyjaśnienie liczby 12 = HVA, „Heh”, tytuł Keter, identyfikujący Keter z Zodiakiem, „domem 12 gwiazd”
– 13 stanów założycielskich USA

W drugiej części opiszemy Iluminatów i ich wiarę w antychrysta, fałszywego proroka który ma wstąpić na ziemię by zwieść nas z drogi którą dążymy.

Poniżej kilka linków do innych artykułów o Masonach oraz parę filmów z tej samej tematyki.

Mam nadzieję że nie zlinczujecie nas za zmianę trochę naszego profilu i ten okultyzm zostanie nam wybaczony :)

 


 1. http://adonai.pl/zagrozenia/?id=113

 2. http://robertbrzoza.pl/lista-masonow/

 3. http://www.masoneria.com.pl/index.php?tyt=11

 4. http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Masoneria

 5. http://wolnomularstwo.pl/

 6. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo

 7. http://teoriekonspiracyjne.blox.pl/2008/08/Masonskie-symbole-Ameryki.html

 8. http://www.zbawienie.com/nwo.htm

 9. http://gadzetomania.pl/78,jaszczury-masoni-i-kosmici-czyli-skad-sie-bierze-wiara-w-spiski

 10. http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/masoni-rzadza-swiatem/f97v2 

 11. http://nowaatlantyda.com/2011/03/16/illuminati-zakodowane-liczby-przeszlosc-w-przyszlosci-cz-2/ 

 

 

Youtube.pl 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×