Kobiecy brak orgazmu, i co dalej

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

couple_fightingCzęsto Nasi partnerzy zapominają,że oprócz dawania lubimy też dostawać. Mężczyźni i ich egoistyczne podejście do seksu, po bzykać spuścić z kija i już. A gdzie w tym wszystkim jest kobieta? Zostaje bez orgazmu, rozkoszy porzucona jak przedmiot „dmuchana lala” ot co.

Panowie mają tą przewagę nad kobietami ,e ich stosunki w 99,9% przypadków kończą się orgazmem. Znacznie ciężej jest z Nami,kobietami,nasze organizmy potrzebują wielu bodźców aby zaznać rozkoszy orgazmu.
Na domiar złego większość z Nas nie umie się o niego upomnieć, więc wolą udawać. Co wprowadza partnera w błędne przekonanie ze zostałyśmy zaspokojone.
Jeśli o mnie chodzi to jasno upominać się o swoje :) to mi się należy i nie ma prawa mi tego odbierać. To jedna z tych rzeczy którą nauczyłam się przez moje krótkie życie, stawiać sprawy jasno mówić otwarcie czego oczekujemy. Bo seks polega nie tylko na stosunku,ale na sztuce mówienia czego skrycie pragniemy wtedy nasze łóżkowe „te ta te „będzie głębsze bardziej rozwinięte, mocniejsze w doznania.
Nie wstydźmy się prosić i mówić czego pragniemy,nawet wtedy kiedy wydaje nam się to głupie, nie na miejscu, zbyt wyuzdane.

Panowie lubią być zaskakiwani zwłaszcza w łóżku. Ale nie pozbywajmy ich całej zabawy niech oni też mają coś do powiedzenia :)

Na tej płaszczyźnie liczy się przede wszystkim kompromis i otwartość na nowości. Bo nawet w długoletnim związku może iskrzyć w łóżku, to zależy tylko od Nas samych jakie mamy do tego podejście.

Więcej w temacie orgazmów u mojego nowego wzoru i autorytetu:

http://bezwstydne-pragnienia-zony.blog.onet.pl/

Print Friendly
The following two tabs change content below.
2 comments on “Kobiecy brak orgazmu, i co dalej
 1. Ojej, ciekawe jak to jest być wzorem i autorytetem
  Ja wzorem nigdy nie będę, bo grzesznicy na szczęścia dla społeczeństwa wzorami nie zostają
  Chociaż z drugiej strony, fenomen Greya może temu przeczyć.

  A w sexie trzeba iść wobec zasady
  Najpierw partnerka a potem ja
  bo kobieta zadowolona to +10 do zajebistości dla mężczyzny
  I tego warto się trzymać

  • Oj ty jesteś idolem :) twoje teksty dają do myślenia, a twoja enigmatyczność sprawia że nasza wyobraźnia szaleje :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×