Za wcześnie , zabawne wpadki

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Za wcześnie!!!
O kurwa!!

W głowie Masz burzę myśli, jeszcze nie wyjął a już skończył. Masz ochotę się roześmiać, powstrzymuje to uczucie, jesteś zmieszana Masz ochotę wyjść, mimo to nie robisz tego by nie zostawiać go w głupiej sytuacji.

Po jego minie widzisz że ma ochotę zniknąć, Boże co robić? Obracam sytuację w żart, włączamy film i przytulamy się on to robi z powodu wstydu uważając za porażkę, ja pod nosem śmieję się z całej sytuacji nie mogę się opanować ogólnej wesołości. W możliwie najszybszym momencie zabierasz się do domu.

Nie no ,nie mogę znów to samo i to dodatków jak można nie trafić, tym razem jestem już mocno zirytowana faktem,że mój partner nie umie trafić gdzie powinien, w zamian za to mam z ruchaną nogę!!! 15 sekund-owiec kurwa nawet sprinterzy dłużej biegną!!!

Po czasie stwierdzam,że musiałam być cholernie podniecająca skoro tak na mnie reagował, cóż pewnie teraz Panowie będą mnie używać w stylu

jak można tak myśleć

lub

najlepszym się zdarza z czego tu się śmiać

Ano właśnie Panowie z czego, śmieję się z sytuacji a nie z mojego byłego partnera.

Oczywiście każdemu może się zdarzać jakąś wpadką czy to za wczesny wytrysk, brak erekcji czy jak w przypadku Pań prykanie z pochwy, takie sytuacje są żenujące dla obojga trzeba tylko umieć z tego wyjść z twarzą lub udawać,że się tego nie zauważyło by ta druga osoba nie czuła się głupio, bo przecież nie oto w tym chodzi żeby kogoś wyśmiewać.

A więc śmianie się w duchu jest okej. Ale wybuch głośnego śmiechu już nie,  spowoduje tylko zażenowanie.
Drogie Panie choćby nie wiem jak słaby był Wasz partner na początku związku nie komentujcie tego, ale zacznijcie uczyć go jak ma to robić z Wami abyście oboje byli zadowoleni.
Z opowiadań wiem,że nie tylko kobiety stresujące się tym pierwszym razem z nowym partnerem u niektórych kończy się to zbyt wczesnym wytryskiem a u innych wydłużoną erekcją ( mnie to drugie chyba bardziej pasuje :) ). Ważna w takich sytuacjach jest Wasza reakcja, przejmujcie kontrolę nie dajcie mu się zamknąć w skorupie po porażce.

Panowie mają w spodniach małych chłopców :) a Wy musicie się nimi zaopiekować w taki sposób żeby jego męskie ego nie ucierpiało za bardzo :)

Tak więc  cieszymy się erekcja tak szybko odchodzi :)

Print Friendly
The following two tabs change content below.
3 comments on “Za wcześnie , zabawne wpadki
  1. No no no u mnie w związku raczej nic takiego się nie zdarzyło ,ale pierwszy raz z nowym mężczyzna a obecnym mezem był niesamowity. Umiał się mną tak zająć ze doszłam aż trzy razy. Do dnia dzisiejszego wspominam to z uśmiechem na twarzy. Hi hi hi :)

    • Z tym „jeszcze nie wyjoł a juz skończył” miałam na myśłi że nie wyjoł ze spodni :D stąd uważam to za zabawne :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×