Szybki numerek z nieznajomym?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

239f4fb0001bf7a852bf4695Dziś jedna z historii zasłyszana przy kawie i ciasteczkach :D

Przebywająca na studiach znajoma prowadziła prawdziwe „studenckie życie”, pewnego dnia jadąc autobusem z jednego końca miasta na drugi, spotkała chłopaka który od momentu wejścia do autobusu przyglądał jej się.

Ona tez mimowolnie zaczęła się w niego wpatrywać, napięcie seksualne przenikało powierzę niczym  strzała. Nie mówili zbyt wiele, podszedł do niej i zapytał:

- Do mnie czy do ciebie?

Pojechali do niego, tam po szybkim numerku i rozrzucaniu rzeczy po pokoju.Przeszli do bardziej wyszukanych sposobów zaspokajania dzikiej żądzy. Najpierw 6 na 9 a później po kolei na pieska, na jeźdźca, na misjonarza, każda jedna pozycja. Pieprzyli się niczym króliki i cały czas nie mieli dość, opowiadała,że nigdy wcześniej nie zdarzyło jej się dojść tyle razy.

Kiedy skończyli poprosił o jej numer dała mu, wydzwaniał przez ponad dwa miesiące a ona go spławiała. Kiedy zapytałam czemu to robi? ona skwitowała ,że to był jedno razowy numerek który nic nie znaczył i że chce żeby tak zostało.Wykorzystała go to ona w tym wypadku była osoba dominującą, a on skamlał jak szczeniak łasy na pieszczoty.

To niesamowite uczucie kiedy wyłączasz myślenie o tym co będzie i poddasz się pierwotnej żądzy która wiedzie do ostrego, wyuzdanego seksu.  Jesteś Panią swojego losu i orgazmu,to ty prowadzisz. Na takie szaleństwa można sobie pozwalać w wielkich miastach, małe miasteczka to wielkie plotki. Więc jeśli macie ochotę na szybki nie zobowiązujący seks. Jedźcie na imprezę do dużego miasta gdzie nikt Was nie zna.

Druga znajoma kiedy była na praktykach USA ryzykując zamkniecie jej w areszcie za seks w miejscu publicznym, pieprzyła się na środku drogi na masce lincolna ze swoim współlokatorem, tuż przed wylotem do Polski.

Także drodzy Panowie jeśli sądzicie,że to wy zaliczacie, no cóż niestety na ogół to wy jesteście zaliczani :)

Szybkie numerki, hmm niektóre dziewczyny lubią je jak misio miód:)

Print Friendly
The following two tabs change content below.
3 comments on “Szybki numerek z nieznajomym?
  1. Dobitnie pokazuje, że to kto rządzi jest ustanawiane dopiero po pójściu z sobą do łóżka. Tekst inspirujący….chyba zrobię odnośnie tego wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×