Jak o włos zostałam Dominą w BDSM.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Pewnego dnia przeglądając zaproszenia na FB natrafiam na coś co totalnie mnie rozbawiło ” Katolicki Klub Swingersów” w treści zaproszenia Pani X proponuje mi udział w grupie z partnerem lub bez. Rozbawiona faktem iż jest to klub Katolicki, szybko odpowiadam że nie jestem zainteresowana.W odpowiedzi słyszę abym się jeszcze zastanowiła gdyż Pani X widzi mnie jako osobę prowadzącą sesje BDSM w owej grupie,a wnioski wyciąga po zdjęciu profilowym,na którym rzekomo wyglądam na silną i władczą (zdjęcie zmieniłam momentalnie).

Mąż zasugerował abym skorzystała z propozycji .Jednak po zastanowieniu się odmówiłam.Aczkolwiek odmowa miała wiele etapów od zdziwienia,przez zastanowienie aż do wyobrażeń jak to bym ze słowem jezusa na ustach pejczował wiernych tyłki.

Dobrze że nie musiałam goglować co ten skrót oznacza, bo nie takie książki człowiek czytał, nie jeden film obejrzał.

No cóż propozycja dość kusząca.

Gdybym miała dwa życia w jednym była bym grzeczna kura domową, a w drugim była bym jak Brooke Logan czyli żyłabym życiem swoich marzeń.

Mieć kogo chcę i jak chcę :P

Tasia

Print Friendly
The following two tabs change content below.
,
3 comments on “Jak o włos zostałam Dominą w BDSM.
  1. fejsunio dostarcza takich wrażeń,aczkolwiek szukałam tej grupy dziś co by sypnąć linkiem i chyba zrezygnowali z braku chętnych mieli 4 członków w końcu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×