Witamy się Piknie :P

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

My matki desperatki, ( bo często łapiemy się aktów desperacji w braku zrozumienia własnego dziecka) żony frustratki ( krzyczymy, choć i tak z góry wiem, że On i tak nie zrozumie) kury domowe, ( bo przecież inaczej być nie mogło) i panie tuz przed 30-stka :)

Opowiemy trochę o naszym życiu i pasjach skąd się wzięły, co zmieniły. O naszych dzieciach i ich dolegliwościach. Chcemy żeby to miejsce stało się poradnikiem dla takich jak my przygniecionych ciężarem domowych obowiązków, niedocenianych, uwięzionych w swoich czterech ścianach uważających się za przegrane. No cóż nie wy jedne tak macie a my pokażemy jak się z tego wyplątać jak złamać pętle czasu i choć na chwilę postawić się na pierwszym miejscu i być egoistką, tak tak moje drogie czasem trzeba nią być, bo niestety jak powszechnie wiadomo nigdy nie jest tak, aby wszyscy byli zadowoleni :)

 

Kiedy kończy się liceum bo to właśnie wtedy rodzice twierdzą że stajemy się dorosłymi świat stoi przed nami otworem a my uważamy się za pana tego świata, późniejsze lata weryfikują nasze wyobrażenie o dorosłym życiu i stawiają nas przed drzwiami z napisem „szara rzeczywistość” gdzie nic nie jest takie jak nam się wydawało.

 

Kończymy studia tudzież inne szkoły licząc, że to pozwoli nam znaleźć wymarzoną prace, ale znów ta sama „rzeczywistość” uświadamia nas, że rynek pracy jest już nasycony pracownikami, a my lądujemy w pracy dla zarobku, której szczerze nie cierpimy i tkwimy w niej latami łudząc się, że coś się zmieni.

A potem zjawia się ON Książe w srebrnym rumaku( no, bo przecież nie na koniu nie te czasy) ma być pięknie i romantycznie. Aż zdejmujesz z oczu różowe okulary i widzicie, że ten rumak to zdezelowany van a nasz Książe to tylko prosty mężczyzna z wieloma wadami do ogarnięcia. Ktoś kiedyś powiedział:

      -, że człowieka nie kocha się bez wad, lecz pomimo ich

wiec kochamy i tak mijają miesiące i lata , Nasz książę zauważa nasze wady i też uczy się z nimi żyć.

A potem zdarza się coś, co totalnie wywraca wam życie do góry nogami, te dwie kreski na teście ten strach i niepewność przepleciona ze szczęściem i wątpliwościami.

Tego i wiele więcej dowiecie się od nas z naszego bloga piszemy dla was i dla siebie :)

 

No, więc motto na dziś:

            „, Kto rano wstaje temu … budzik zadzwonił :)”

Print Friendly
The following two tabs change content below.
One comment on “Witamy się Piknie :P
  1. Powodzenia :) daj znać za parę dni na wiadomość prv. w Klub Mamusiek to polecę cie na fan page :)

    Goska z Klub Mamusiek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×